Модульні меблі для вітальні MARLY – ідеальний вибір як для невеликих інтер'єрів, так і для великих приміщень.
Вони виглядають надзвичайно стильно та водночас забезпечують багато місця для зберігання. Цей унікальний комплект меблів для вітальні пропонує величезні можливості розташування, адаптуючи його до індивідуальних потреб, планування та розміру кімнати.
Однією з найбільших переваг модульних меблів для вітальні MARLY є їхня гнучкість, яка дозволяє створювати просторі та комфортні інтер'єри з персоналізованим характером.
Комплект був розроблений для зручності використання. Використані в ньому канавки та кольори горіха та кашеміру підкреслюють його унікальний дизайн, привносячи нотку вишуканої елегантності у вітальню. Меблі були створені для людей, які цінують позачасові та універсальні рішення.
Колір: кашемір/горіх
Ширина: 130
Висота: 52
Глибина: 40
Додаткова інформація: корпус - ЛДСП 16 мм, крайка PCV, фасади - МДФ 18 мм, металева ручка, металеві ніжки Н-18 см, направляючі - кулькові повного висуву H-35 GTV з дотягом (тихе закриття), закрилки.
Розмір коробки: 11*44*151 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | тумба |
| Функціональне призначення | Під плазмовий і РК телевізор, Під домашній кінотеатр |
| Форма фасаду | прямий |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх, Кашемір |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри тумби | |
| Ширина тумби | 1300 мм |
| Глибина тумби | 400 мм |
| Висота тумби | 520 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | МДФ |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Ніжки | метал |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина | 130 |
| Колір | кашемір/горіх |
| Висота | 52 |
| Глибина | 40 |
| Матеріал | ЛДСП/МДФ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 340 ₴





