Модульні меблі для вітальні MARLY – ідеальний вибір як для невеликих інтер'єрів, так і для великих приміщень.
Вони виглядають надзвичайно стильно та водночас забезпечують багато місця для зберігання. Цей унікальний комплект меблів для вітальні пропонує величезні можливості розташування, адаптуючи його до індивідуальних потреб, планування та розміру кімнати.
Однією з найбільших переваг модульних меблів для вітальні MARLY є їхня гнучкість, яка дозволяє створювати просторі та комфортні інтер'єри з персоналізованим характером.
Комплект був розроблений для зручності використання. Використані в ньому канавки та кольори горіха та кашеміру підкреслюють його унікальний дизайн, привносячи нотку вишуканої елегантності у вітальню. Меблі були створені для людей, які цінують позачасові та універсальні рішення.
Колір: кашемір/горіх
Ширина: 90
Висота: 142
Глибина: 40
Додаткова інформація: корпус - ЛДСП 16 мм, крайка PCV, фасади - МДФ 18 мм, металева ручка, металеві ніжки Н-18 см, направляючі - кулькові повного висуву H-35 GTV з дотягом (тихе закриття).
Розміри коробок: 9*50,5*126 см + 14,2*44*106 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Ширина | 900 мм |
| Висота | 1420 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Тип шафи | модульний |
| Наявність зовнішніх висувних ящиків | Так |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Кількість стулок (дверей) | 2 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Кількість зовнішніх висувних ящиків | 3 шт. |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх, Кашемір |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Шафа |
| Колір | Горіх |
| Габаритні розміри шафи | |
| Ширина шафи | 900 мм |
| Глибина шафи | 400 мм |
| Висота шафи | 1420 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | МДФ |
| Задня стінка | ДВП |
| Ніжки | метал |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Користувацькі характеристики | |
| Матеріал | ЛДСП/МДФ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 27 724 ₴





