ADEMO – це унікальний комплект меблів для вітальні в сучасній атмосфері та красивих кашемірових кольорах. Ці стильні рішення розроблені з увагою до найменших деталей і стануть окрасою будь-якої вітальні, забезпечуючи при цьому максимальний комфорт використання.
ADEMO – це меблі для вітальні, повністю виготовлені в Польщі. Це система без ручок з високими чорними ніжками та фасадами з МДФ. Корпуси виготовлені з найкращих видів вітчизняної сировини з використанням сучасних механізмів, що підвищують комфорт використання.
Система вирізняється елегантним дизайном та функціональністю. Вона вносить у кімнату ковток свіжості та креативності. Її легко адаптувати до потреб сучасної вітальні.
Колір: горіх/горіх
Ширина: 52
Висота: 45
Глибина: 41
Додаткова інформація: корпус - ЛДСП 16 мм, крайка PCV, фасади - МДФ 18 мм, металеві ніжки Н-15 см, направляючі - кулькові повного висуву H-35 GTV, механізм відкривання легким дотиком (система TIP-ON) + закрилки.
Розмір коробки: 8,6*40*65 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип тумби | пряма |
| Форма фасаду | прямий |
| Кількість дверцят | 1 шт. |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення тумби | |
| Ніжки | метал |
| Габаритні розміри тумби | |
| Ширина тумби | 52 см |
| Глибина тумби | 41 см |
| Висота тумби | 45 см |
| Вага | 11 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота | 45 |
| Глибина | 41 |
| Колір | горіх/горіх |
| Матеріал | ЛДСП/МДФ |
| Ширина | 52 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 488 ₴




