Функціональність у поєднанні з високими естетичними цінностями – головні риси сучасних модульних меблів для вітальні MARLY. Вони забезпечують дуже широкі можливості аранжування.
Вони ідеально вписуються в різні дизайни інтер'єрів, а колір кашеміру/сірого каменю підкреслює їх розкішний характер. Водночас вони надзвичайно універсальні та чудово поєднуються з іншими елементами обладнання кімнати, створюючи гармонійне ціле.
У сучасних вітальнях великий акцент робиться на оптимізації простору та наданні йому індивідуального стилю. Завдяки унікальному комплекту меблів для вітальні MARLY ви можете досягти бажаного ефекту персоналізації інтер'єру.
Комплект можна легко налаштувати під розмір та планування кімнати. Ці універсальні модульні меблі для вітальні виглядають привабливо в різних конфігураціях, гарантуючи комфорт щоденного використання та довговічність і міцність на багато років.
Колір: кашемір/сірий камінь
Ширина: 90
Висота: 82
Глибина: 40
Додаткова інформація: корпус - ЛДСП 16 мм, крайка PCV, фасади - МДФ 18 мм, металева ручка, металеві ніжки Н-18 см, направляючі - кулькові повного висуву H-35 GTV з дотягом (тихе закриття).
Розміри коробок: 9,3*44*96 см + 11*46,5*78 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість висувних ящиків | 3 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Комплектація дзеркалом | Ні |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір (відтінок) меблів | Кашемір |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Особливості | З ніжками, З ящиками |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | МДФ |
| Ніжки | метал |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 90 см |
| Глибина комода | 40 см |
| Висота комода | 82 см |
| Вага | 39.5 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина | 90 |
| Колір | кашемір/сірий камінь |
| Висота | 82 |
| Глибина | 40 |
| Матеріал | ЛДСП/МДФ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 861 ₴






