Функціональність у поєднанні з високими естетичними цінностями – головні риси сучасних модульних меблів для вітальні MARLY. Вони забезпечують дуже широкі можливості аранжування.
Вони ідеально вписуються в різні дизайни інтер'єрів, а колір кашеміру/сірого каменю підкреслює їх розкішний характер. Водночас вони надзвичайно універсальні та чудово поєднуються з іншими елементами обладнання кімнати, створюючи гармонійне ціле.
У сучасних вітальнях великий акцент робиться на оптимізації простору та наданні йому індивідуального стилю. Завдяки унікальному комплекту меблів для вітальні MARLY ви можете досягти бажаного ефекту персоналізації інтер'єру.
Комплект можна легко налаштувати під розмір та планування кімнати. Ці універсальні модульні меблі для вітальні виглядають привабливо в різних конфігураціях, гарантуючи комфорт щоденного використання та довговічність і міцність на багато років.
Книжкова шафа MARLY REG 5 із заокругленими боковинами та делікатним рифленням ідеально підходить для вітальні, спальні або офісу. Вона забезпечує місце для книг, декору та документів, а також оснащена місткою шухлядою і шафкою з двома полицями для додаткового зберігання.
Колір: кашемір/сірий камінь
Ширина: 90
Висота: 163
Глибина: 40
Додаткова інформація: корпус - ЛДСП 16 мм, крайка PCV, фасади - МДФ 18 мм, металева ручка, металеві ніжки Н-18 см, направляючі - кулькові повного висуву H-35 GTV з дотягом (тихе закриття).
Розміри коробок: 9,6*46,5*147,5 см + 11,9*44*106 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | книжкова шафа |
| Кількість зовнішніх полиць | 5 шт. |
| Кількість внутрішніх полиць | 2 шт. |
| Кількість дверцят | 2 шт. |
| Кількість висувних ящиків | 1 шт. |
| Колір (відтінок) меблів | Кашемір |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри шафи книжкової | |
| Ширина шафи | 900 мм |
| Глибина шафи | 400 мм |
| Висота шафи | 1630 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | МДФ |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики | |
| Антресоль | Ні |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Вага | 62.5 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина | 90 |
| Висота | 163 |
| Глибина | 40 |
| Матеріал | ЛДСП/МДФ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 543 ₴





