ADEMO – це унікальний комплект меблів для вітальні в сучасній атмосфері та красивих кашемірових кольорах. Ці стильні рішення розроблені з увагою до найменших деталей і стануть окрасою будь-якої вітальні, забезпечуючи при цьому максимальний комфорт використання.
ADEMO – це меблі для вітальні, повністю виготовлені в Польщі. Це система без ручок з високими чорними ніжками та фасадами з МДФ. Корпуси виготовлені з найкращих видів вітчизняної сировини з використанням сучасних механізмів, що підвищують комфорт використання.
Система вирізняється елегантним дизайном та функціональністю. Вона вносить у кімнату ковток свіжості та креативності. Її легко адаптувати до потреб сучасної вітальні.
Колір: кашемір/кашемір
Ширина: 100
Висота: 45
Глибина: 60
Додаткова інформація: корпус - ЛДСП 16 мм, крайка PCV, фасади - МДФ 18 мм, металеві ніжки Н-15 см, направляючі - кулькові повного висуву H-35 GTV, механізм відкривання легким дотиком (система TIP-ON) + закрилки.
Розмір коробки: 8,5*61*114,5 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Форма стільниці | прямокутна |
| Кількість додаткових полиць | 1 шт. |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір (відтінок) меблів | Кашемір |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Скандинавський |
| Колір | Чорний |
| Матеріал виготовлення столика | |
| Каркас, ніжки | метал |
| Фасади | МДФ |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри столика | |
| Довжина столика | 1000 мм |
| Глибина столика | 600 мм |
| Висота столика | 450 мм |
| Вага столика | 25 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина | 100 |
| Висота | 45 |
| Глибина | 60 |
| Матеріал | ЛДСП/МДФ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 135 ₴






