
Тумба під телевізор MARLY REG 12 кашемір/сірий камінь
19 864 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: MARLY-REG-12-KA-SZ
+380 (98) 717-60-49
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Функціональність у поєднанні з високими естетичними цінностями – головні риси сучасних модульних меблів для вітальні MARLY. Вони забезпечують дуже широкі можливості аранжування.
Вони ідеально вписуються в різні дизайни інтер'єрів, а колір кашеміру/сірого каменю підкреслює їх розкішний характер. Водночас вони надзвичайно універсальні та чудово поєднуються з іншими елементами обладнання кімнати, створюючи гармонійне ціле.
У сучасних вітальнях великий акцент робиться на оптимізації простору та наданні йому індивідуального стилю. Завдяки унікальному комплекту меблів для вітальні MARLY ви можете досягти бажаного ефекту персоналізації інтер'єру.
Комплект можна легко налаштувати під розмір та планування кімнати. Ці універсальні модульні меблі для вітальні виглядають привабливо в різних конфігураціях, гарантуючи комфорт щоденного використання та довговічність і міцність на багато років.
Колір: кашемір/сірий камінь
Ширина: 160
Висота: 52
Глибина: 40
Додаткова інформація: корпус - ЛДСП 16 мм, крайка PCV, фасади - МДФ 18 мм, металева ручка, металеві ніжки Н-18 см, направляючі - кулькові повного висуву H-35 GTV з дотягом (тихе закриття), закрилки.
Розмір коробки: 11*44*181 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | тумба |
| Функціональне призначення | Під плазмовий і РК телевізор, Під домашній кінотеатр |
| Форма фасаду | прямий |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір (відтінок) меблів | Кашемір |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри тумби | |
| Ширина тумби | 1600 мм |
| Глибина тумби | 400 мм |
| Висота тумби | 520 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | МДФ |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Ніжки | метал |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина | 160 |
| Колір | кашемір/сірий камінь |
| Висота | 52 |
| Глибина | 40 |
| Матеріал | ЛДСП/МДФ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 864 ₴





