Модульні меблі TAURO — це стильне та функціональне рішення для сучасного інтер’єру. Комплект поєднує сучасний дизайн із високою функціональністю, пропонуючи продуманий простір для зберігання речей, техніки та декоративних елементів. Завдяки різноманітності модулів можна створити індивідуальну композицію, яка ідеально відповідатиме розміру та плануванню кімнати. Дизайн вирізняється елегантним контрастом теплого деревного корпусу та світлих фасадів, що надає інтер’єру затишку й сучасного стилю. Високі тонкі ніжки додають конструкціям візуальної легкості та спрощують прибирання. Колір: кашемір/горіх франклін тютюновий Висота: 176 ирина: 100 Глибина: 42 Додаткова інформація: ЛДСП 18 ммШ, крайка ABS 1,0 мм, направляючі кулькові повного висуву GIFF, завіси з дотягом GTV (тихе закриття), металева ручка. Розміри коробок: 118*81*7 см + 164*52*10 см+ 33*13,5*13,5 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | книжкова шафа |
| Кількість зовнішніх полиць | 6 шт. |
| Кількість внутрішніх полиць | 2 шт. |
| Кількість дверцят | 2 шт. |
| Кількість висувних ящиків | 3 шт. |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх, Кашемір |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Горіх |
| Виробник | GIFF |
| Габаритні розміри шафи книжкової | |
| Ширина шафи | 1000 мм |
| Глибина шафи | 420 мм |
| Висота шафи | 1760 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Вага | 81.5 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина | 100 |
| Висота | 176 |
| Глибина | 42 |
| Матеріал | ЛДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 824 ₴



