Стілець, оббивка: тканина Leo, каркас: метал, колір: світлий бежевий 23 / чорний матовий.
Функція auto-return - сидіння обертається на 180° з автоматичним поверненням у вихідне положення.
Функція auto-return - сидіння обертається на 180° з автоматичним поверненням у вихідне положення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | стілець |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Наявність підлокітників | Так |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Бежевий |
| Колір оббивки | Світло-бежевий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір каркасу | Чорний |
| Підстава крісла | Хрестовина без коліщатків |
| Тип опор | Хрестовина з нерухомими опорами |
| Колір | Чорний |
| Особливості | Наявність підлокітників, Наявність спинки, М'яке сидіння |
| Поворотний механізм | Так |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | метал |
| Обивний матеріал | Тканина |
| Габаритні розміри | |
| Висота сидіння стільця | 500 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 860 мм |
| Ширина | 610 мм |
| Глибина | 580 мм |
| Висота | 860 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 110 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота сидіння | 50 |
| Глибина сидіння | 44 |
| Матеріал | тканинна Leo |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 764,80 ₴






