Стильна і сучасна модель від меблевої компанії Signal.
Висота: 101,
Ширина: 80,
Висота (сидіння): 51,
Глибина: 72,
Матеріал крісла: Тканина,
Глибина (сидіння): 55,
Країна виробник: Польща,
Колір: Сірий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид м'яких меблів | крісло-реклайнер |
| Тип спального місця | гостьовий варіант |
| Обивний матеріал | Тканина |
| Колір | Сірий |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Анатомічні властивості | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 80 см |
| Глибина | 72 см |
| Висота з урахуванням спинки | 101 см |
| Висота сидіння | 51 см |
| Вага | 37 кг |
| Комплектація | |
| Підлокітники | Так |
| Вбудований столик | Ні |
| Вбудований бар | Ні |
| Декоративна полка | не передбачена |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас крісла | метал |
| Користувацькі характеристики | |
| Довжина: | 72 |
| Висота | 101 |
| Глибина сидіння | 55 |
| Матеріал крісла | Тканина |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 961,02 ₴






Відправка з 14 червня 2026