Стіл обідній BONN II CERAMIC 140(200)*90 білий глянець/чорний каркас (BONNIIWH): стильна і сучасна модель. Відмінна якість і легкість моделі додасть вашому інтер'єру вишуканості і краси, а екологічно чисті матеріали , з яких виготовлений предмет інтер'єру, буде безпечний для Вас та Ваших рідних .Товар поставляється в оригінальній упаковці з докладною інструкцією і усіма комплектуючими, що дозволяє зібрати його самостійно, без особливих зусиль. Каркас: масив деревини, Матеріал стільниці: біла глянцева мармурова кераміка 6 мм, Опція (розкладка): Розкладний, Колір каркаса: чорне матове фарбування, Кількість місць за столом: 8-10, Форма: Прямокутна, 3D/AR модель: Є, Довжина в розкладеному вигляді: 200, Висота: 76, Ширина: 90, Довжина: 140-200 Розмір коробки: 148*98*21 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Форма столу | Прямокутний |
| Розкладна стільниця | Так |
| Трансформація столу в журнальний столик | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Білий мармур |
| Колір | Білий мармур |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | стіл обідній |
| Колір каркасу | Чорний |
| Регулювання столу | |
| Висота обіднього столу | Ні |
| Розмір стільниці обіднього столу | Так |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 1400 мм |
| Ширина столу | 900 мм |
| Висота столу | 740 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 2000 мм |
| Довжина столу в зрушеному (складеному) стані | 1400 мм |
| Вага | 74 кг |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | Кераміка |
| Користувацькі характеристики | |
| Довжина в розкладеному вигляді | 200 |
| Ширина | 90 |
| Довжина: | 140 |
| Висота | 76 |
| Опція (розкладка) | Розкладний |
| Форма | Прямокутне |
| Габарити стільниці | 140-90 |
| Кількість місць за столом | 6-8 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 006 ₴



