Стіл розсувний, стільниця: МДФ+шпон, каркас: матовий метал, колір: дуб ремісничий/чорний. Подвійний механізм-метелик: 2x40см
Країна виробник: Китай
Об `єм: 0,39
Висота: 76
Ширина: 90
Довжина: 160
Довжина у розкладеному вигляді: 240
Колір: Дуб
Колір каркасу: Чорний
Каркас: Метал
Максимальне завантаження: 60
Матеріал стільниці: Ламінований МДФ
Опція (розкладка): Розкладний
Кількість місць за столом: 12
Форма: Прямокутна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Форма столу | Прямокутний |
| Розкладна стільниця | Так |
| Трансформація столу в журнальний столик | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб |
| Колір | Дуб |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | стіл обідній |
| Тип кухонного столу | розкладний, розсувний |
| Колір каркасу | Чорний |
| Регулювання столу | |
| Висота обіднього столу | Ні |
| Розмір стільниці обіднього столу | Так |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 1600 мм |
| Ширина столу | 900 мм |
| Висота столу | 76 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 2400 мм |
| Довжина столу в зрушеному (складеному) стані | 1600 мм |
| Вага | 67.7 кг |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | МДФ шпонований |
| Каркас, ніжки | метал |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина | 90 |
| Матеріал стільниці | Ламінований МДФ |
| Довжина: | 160 |
| Висота | 76 |
| Каркас | Метал |
| Опція (розкладка) | Розкладний |
| Форма | Прямокутне |
| Кількість місць за столом | 12 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 697,60 ₴









