Крісло розкладне електричне з функцією гойдання, тканина: Raven, колір: капучино 45. Функція гойдання працює у складеному положенні, порти: USB і USB-C, максимальне навантаження: 150 кг. Розміри крісла: A - 104, B - 94, C - 51, D - 56, E - 100÷160 см.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид м'яких меблів | крісло-реклайнер |
| Тип спального місця | гостьовий варіант |
| Обивний матеріал | Тканина |
| Колір | Капучино |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Анатомічні властивості | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 94 см |
| Глибина | 100 см |
| Висота з урахуванням спинки | 104 см |
| Висота сидіння | 51 см |
| Вага | 46 кг |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 160 см |
| Ширина спального місця | 60 см |
| Висота спального місця | 51 см |
| Комплектація | |
| Підлокітники | Так |
| Підлокітник | 2 (шт) |
| Вбудований столик | Ні |
| Вбудований бар | Ні |
| Декоративна полка | не передбачена |
| Коліщата | Ні |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас крісла | метал |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота | 104 |
| Глибина сидіння | 56 |
| Колір каркаса | Чорний |
| Матеріал | тканинна Raven |
Інформація для замовлення
- Ціна: 23 558,60 ₴










