Стильна і сучасна модель від меблевої компанії Signal.
Висота: 71,
Ширина: 90,
Довжина: 90,
Каркас: Метал,
Колір каркаса: Хром,
Форма: Кругла,
Вага: 25.6,
Країна виробник: Китай,
Колір: Білий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Форма столу | Круглий |
| Розкладна стільниця | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Світлий мармур, Білий мармур |
| Колір | Білий мармур |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | стіл обідній |
| Тип кухонного столу | не розкладний |
| Колір каркасу | Хром |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 900 мм |
| Ширина столу | 900 мм |
| Висота столу | 710 мм |
| Вага | 29.5 кг |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | Кераміка |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина | 90 |
| Матеріал стільниці | Кераміка |
| Довжина: | 90 |
| Висота | 71 |
| Каркас | Метал |
| Опція (розкладка) | Немає |
| Форма | Кругла |
| Кількість місць за столом | 5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 900,80 ₴







