
Журнальний столик ESCADA A II чорний еф.мармуру/золото 120x60
12 233,09 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: ESCADAACZMAZL
+380 (98) 717-60-49
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стильна і сучасна модель від меблевої компанії Signal.
Висота: 40,
Ширина: 60,
Довжина: 120,
Каркас: Метал,
Матеріал стільниці: Загартоване скло,
Колір каркаса: золотий,
Форма: Прямокутна,
Колір: Чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Форма стільниці | прямокутна |
| Максимально допустиме навантаження | 30 кг |
| Колір (відтінок) меблів | Золото, Чорний мармур |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Модерн |
| Колір каркасу | Золотий |
| Регулювання столика | |
| Регулювання висоти столика | Ні |
| Регулювання розміру стільниці | Ні |
| Трансформація столика в обідній стіл | Ні |
| Матеріал виготовлення столика | |
| Стільниця | скло |
| Каркас, ніжки | метал |
| Габаритні розміри столика | |
| Довжина столика | 1200 мм |
| Глибина столика | 600 мм |
| Висота столика | 400 мм |
| Вага столика | 23 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина | 60 |
| Матеріал стільниці | Загартоване скло |
| Довжина: | 120 |
| Висота | 40 |
| Каркас | Метал |
| Форма | Прямокутне |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 233,09 ₴






