Стіл Orbit – ідеальний вибір для людей, які цінують стиль і функціональність. Він ідеально поєднується з сучасними та класичними композиціями, вносячи в кімнату відтінок вишуканого дизайну.
- Кількість людей: 6 осіб
- Колір верху: прозорий
- Колір рами: чорний
- Форма: кругла
- Матеріал верху: скло
- Матеріал рами: метал
Виріб постачається в у розібраному стані з докладними інструкціями для самостійного складання;
Міцна упаковка забезпечує захист під час транспортування.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Форма столу | Круглий |
| Розкладна стільниця | Ні |
| Трансформація столу в журнальний столик | Ні |
| Колір | Прозорий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | стіл обідній |
| Колір каркасу | Чорний |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 1000 мм |
| Ширина столу | 1000 мм |
| Висота столу | 740 мм |
| Вага | 29 кг |
| Діаметр | 1000 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | скло |
| Користувацькі характеристики | |
| Матеріал стільниці | Стекло |
| Висота | 75 |
| Колір каркаса | Чорний |
| Опція (розкладка) | Немає |
| Форма | округла |
| Кількість місць за столом | 6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 185,60 ₴





