
Журнальний столик AMARO чорний (ефект мармуру)/чорний (к-кт)
4 243,20 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: AMAROCC
+380 (98) 717-60-49
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стильна і сучасна модель від меблевої компанії Signal.
Висота: 45,
Ширина: 53,
Довжина: 53,
Каркас: Метал,
Матеріал стільниці: МДФ + натуральний шпон,
Колір каркаса: Чорний,
Форма: Кругла,
Колір: Чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Форма стільниці | кругла |
| Колір (відтінок) меблів | Чорний |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Модерн |
| Діаметр | 53 см |
| Колір каркасу | Чорний |
| Матеріал виготовлення столика | |
| Стільниця | МДФ шпонований |
| Каркас, ніжки | метал |
| Габаритні розміри столика | |
| Довжина столика | 53 мм |
| Глибина столика | 53 мм |
| Висота столика | 45 мм |
| Вага столика | 8.4 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина | 53 |
| Матеріал стільниці | МДФ + натуральний шпон |
| Довжина: | 53 |
| Висота | 45 |
| Каркас | Метал |
| Опція (розкладка) | Немає |
| Форма | Кругла |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 243,20 ₴







