Стильна і сучасна модель від меблевої компанії Signal.
Висота: 75,
Ширина: 60,
Довжина: 100,
Каркас: Метал,
Матеріал стільниці: Загартоване скло,
Опція (розкладка): Нерозкладний,
Колір каркаса: Чорний,
Габарити стільниці: 60-100,
Форма: Прямокутна,
Вага: 19.6,
Країна виробник: Китай,
Колір: Чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Форма столу | Квадратний |
| Розкладна стільниця | Ні |
| Трансформація столу в журнальний столик | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Чорний |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | кухонний стіл |
| Тип кухонного столу | не розкладний |
| Колір каркасу | Чорний |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 1000 мм |
| Ширина столу | 600 мм |
| Висота столу | 750 мм |
| Вага | 25.5 кг |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | загартоване скло |
| Каркас, ніжки | метал |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина | 60 |
| Матеріал стільниці | Загартоване скло |
| Довжина: | 100 |
| Висота | 75 |
| Упакування | 1 шт. в 1 пачці |
| Каркас | Метал |
| Опція (розкладка) | Нерозкладний |
| Форма | Прямокутне |
| Габарити стільниці | 60-100 |
| Кількість місць за столом | 4 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 616 ₴


