
Стіл FERNANDO CERAMIC 140(200)*90 бежевий мат/темний горіх
25 547,60 ₴
- В наявності
- Код: FERNANDO140BEDW
+380 (98) 717-60-49
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Матеріал стільниці: кераміка 11 мм,
Колір стільниці: бежевий
Габарити стільниці: 140(30+30)*90,
Опція (розкладка): розкладний,
Каркас: МДФ + метал чорного кольору
Форма: Прямокутна,
Країна виробник: Китай,
Висота: 76,
Ширина: 90,
Довжина: 140(200)
Розміри коробок: 150*99*20 см + 100*47*23 см + 95*54*4 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Форма столу | Прямокутний |
| Розкладна стільниця | Так |
| Трансформація столу в журнальний столик | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх темний, Бежевий |
| Колір | Бежевий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | стіл обідній |
| Тип кухонного столу | розкладний, розсувний |
| Колір каркасу | Горіх |
| Регулювання столу | |
| Висота обіднього столу | Ні |
| Розмір стільниці обіднього столу | Так |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 1400 мм |
| Ширина столу | 900 мм |
| Висота столу | 760 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 2000 мм |
| Довжина столу в зрушеному (складеному) стані | 1400 мм |
| Вага | 123 кг |
| Товщина стільниці | 11 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | Кераміка |
| Каркас, ніжки | МДФ, метал |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина | 90 |
| Матеріал стільниці | Кераміка |
| Довжина: | 140 |
| Висота | 76 |
| Колір каркаса | темний горіх |
| Каркас | МДФ + метал |
| Опція (розкладка) | Розкладний |
| Форма | Прямокутне |
Інформація для замовлення
- Ціна: 25 547,60 ₴







