Стильна і сучасна модель від меблевої компанії Signal.
Висота: 53,
Ширина: 50,
Довжина: 50,
Каркас: Метал,
Матеріал стільниці: Кераміка,
Колір каркаса: Золотий,
Форма: Кругла,
Країна виробник: Китай,
Колір: Білий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Форма стільниці | кругла |
| Тип опор | 1 опора |
| Колір (відтінок) меблів | Білий мармур |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Модерн |
| Діаметр | 50 см |
| Колір каркасу | Золотий |
| Регулювання столика | |
| Регулювання висоти столика | Ні |
| Регулювання розміру стільниці | Ні |
| Трансформація столика в обідній стіл | Ні |
| Матеріал виготовлення столика | |
| Стільниця | Кераміка |
| Каркас, ніжки | метал |
| Габаритні розміри столика | |
| Довжина столика | 500 мм |
| Глибина столика | 500 мм |
| Висота столика | 530 мм |
| Вага столика | 10.1 кг |
| Додаткові характеристики столика | |
| Оснащення коліщаток системої фіксації | Ні |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина | 50 |
| Матеріал стільниці | Кераміка |
| Довжина: | 50 |
| Висота | 53 |
| Каркас | Метал |
| Форма | Кругла |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 572,80 ₴






