Пуф Tica – елегантність та комфорт для вашого інтер'єру
Пуф Tica - ідеальний вибір для людей, які цінують стиль та функціональність. Він ідеально поєднується із сучасними та класичними композиціями, вносячи нотку вишуканого дизайну до кімнати.
- Довжина: 38
- Колір оббивки: сірий
- Ширина: інструкцією з самоскладання;
Міцна упаковка забезпечує захист під час транспортування.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид м'яких меблів | пуф |
| Наявність спального місця | Ні |
| Наявність спинки | Ні |
| Обивний матеріал | Тканина |
| Колір | Сірий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Форма | Квадратна |
| Колір каркасу | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 380 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Висота | 400 мм |
| Вага | 3.9 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 742,21 ₴






