Матеріал сидіння: екошкіра Матеріал каркасу: сталева труба з чорним порошковим покриттям 22*1,0 мм Колір сидіння: сірий Колір каркасу: чорний Додаткова інформація: губка 13 мм + PU (поліуретан) 0,6 мм + металева трубка з порошковим покриттям. Сидіння: ДВП 10 мм + звичайна губка 13 мм. Спинка: ДВП 3 мм + звичайна губка 13 мм. MAX навантаження на стілець: 120 кг Розмір коробки: 91*28*48 см
| Висота | 80 |
| Ширина | 44 |
| Матеріал крісла | Екошкіра |
| Глибина сидіння | 39 |
| Висота сидіння | 45 |
| Ширина сидіння | 37 |
| Колір | сірий |
| Матеріал | метал |
| Глибина | 47 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | стілець |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Колір (відтінок) меблів | Сірий |
| Колір оббивки | Сірий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір каркасу | Чорний |
| Підстава крісла | Стандартне (4 ніжки) |
| Тип опор | Ніжки, Полози |
| Кількість опор | 4 (шт.) |
| Колір | Сірий |
| Особливості | Наявність спинки, М'яке сидіння, Складані |
| Поворотний механізм | Ні |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | метал |
| Обивний матеріал | Екошкіра |
| Габаритні розміри | |
| Висота сидіння стільця | 450 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 800 мм |
| Ширина | 440 мм |
| Глибина | 470 мм |
| Висота | 800 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота сидіння | 45 |
| Вага | 3,85 |
| Глибина сидіння | 39 |
| Матеріал крісла | Екошкіра |
| Ширина сидіння | 37 |
| Матеріал | Метал |
Інформація для замовлення
- Ціна: 618,80 ₴






