Стілець, оббивка: тканина, каркас: метал, колір: кран. 232 сірий/чорний матовий
Країна виробник: Китай
Об `єм: 0,1
Глибина сидіння: 46
Ширина сидіння: 50
Висота сидіння: 49
Висота: 80
Ширина: 56
Колір: Сірий
Матеріал крісла: Тканина
Колір каркасу: Чорний матовий
Каркас: Метал
Максимальне завантаження: 120
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | стілець |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Сірий |
| Колір оббивки | Сірий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір каркасу | Чорний |
| Підстава крісла | Стандартне (4 ніжки) |
| Тип опор | Ніжки |
| Кількість опор | 4 (шт.) |
| Колір | Сірий |
| Особливості | Наявність спинки, М'яке сидіння |
| Поворотний механізм | Ні |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | метал |
| Обивний матеріал | Тканина |
| Габаритні розміри | |
| Висота сидіння стільця | 490 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 800 мм |
| Ширина | 560 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Висота | 800 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота сидіння | 49 |
| Глибина сидіння | 46 |
| Колір каркаса | Чорний матовий |
| Матеріал крісла | Тканина |
| Ширина сидіння | 50 |
| Каркас | Метал |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 673,60 ₴




