
Журнальний столик FERRANTE K травертин д.80 д.60/кашемір (к-кт)
8 691,20 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: FERRANTEKTRKA
+380 (98) 717-60-49
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Набір журнальних столиків, стільниця: кераміка Travertine; каркас: метал, колір: беж мат / кашемір.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Форма стільниці | кругла |
| Максимально допустиме навантаження | 35 кг |
| Колір (відтінок) меблів | Бежевий |
| Колір | Бежевий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Модерн |
| Діаметр | 80 см |
| Колір каркасу | Бежевий |
| Матеріал виготовлення столика | |
| Стільниця | Кераміка |
| Каркас, ніжки | метал |
| Габаритні розміри столика | |
| Довжина столика | 800 мм |
| Глибина столика | 800 мм |
| Висота столика | 450 мм |
| Вага столика | 24.9 кг |
| Товщина стільниці | 10 мм |
| Комплектація столика | |
| Додатковий столик | 1 шт. |
| Користувацькі характеристики | |
| Матеріал стільниці | Кераміка |
| Висота | 45 |
| Колір каркаса | кашемір |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 691,20 ₴



