
Барний стілець MISAKI H-2 горіх метал/світлий беж TAP.255
5 152 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: MISAKIH2ORJBE
+380 (98) 717-60-49
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Барний стілець, оббивка: тканина, колір: світлий бежевий TAP.255, каркас: метал, колір: горіх. Профіль ніжки: 15*40мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | стілець |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Бежевий |
| Колір оббивки | Світло-бежевий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір каркасу | Горіх |
| Підстава крісла | Стандартне (4 ніжки) |
| Тип опор | Ніжки |
| Кількість опор | 4 (шт.) |
| Особливості | Наявність спинки, М'яке сидіння |
| Поворотний механізм | Ні |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | метал |
| Обивний матеріал | Тканина |
| Габаритні розміри | |
| Висота сидіння стільця | 620 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 920 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Глибина | 490 мм |
| Висота | 920 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота сидіння | 62 |
| Глибина сидіння | 44 |
| Ширина сидіння | 45 |
| Матеріал | Тканина |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 152 ₴




