Стілець, оббивка: тканина Noelle, каркас: метал, колір: темно-бежевий 33 / чорний матовий. Профіль ніжки: d 20мм
Сидіння оснащене кишеньковими пружинами.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | стілець |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Наявність підлокітників | Так |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Бежевий |
| Колір оббивки | Темно-бежевий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір каркасу | Чорний |
| Підстава крісла | Стандартне (4 ніжки) |
| Тип опор | Ніжки |
| Кількість опор | 4 (шт.) |
| Колір | Чорний |
| Особливості | Наявність підлокітників, Наявність спинки, М'яке сидіння |
| Поворотний механізм | Ні |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | метал |
| Обивний матеріал | Тканина |
| Габаритні розміри | |
| Висота сидіння стільця | 510 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 820 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Глибина | 620 мм |
| Висота | 820 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота сидіння | 51 |
| Глибина сидіння | 46 |
| Ширина сидіння | 46 |
| Матеріал | тканинна Noelle |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 958,40 ₴




