Стілець, оббивка: тканина Raven 24, колір: бежевий; каркас: метал, колір: дуб. Профіль ніжки: d 25мм
| Максимальне навантаження | 120 |
| Колір каркасу | дуб |
| Висота | 76 |
| Ширина | 57 |
| Глибина сидіння | 47 |
| Висота сидіння | 49 |
| Колір | бежевий |
| Матеріал | тканина Raven |
| Матеріал каркасу | метал |
| Тип | стілець |
| Ширина сидіння | 47 |
| Глибина | 61 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | стілець |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Наявність підлокітників | Так |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Бежевий |
| Колір оббивки | Бежевий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір каркасу | Дуб натуральний |
| Підстава крісла | Стандартне (4 ніжки) |
| Тип опор | Ніжки |
| Кількість опор | 4 (шт.) |
| Колір | Бежевий |
| Особливості | Наявність підлокітників, Наявність спинки, М'яке сидіння |
| Поворотний механізм | Ні |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | метал |
| Обивний матеріал | Тканина |
| Габаритні розміри | |
| Висота сидіння стільця | 490 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 760 мм |
| Ширина | 570 мм |
| Глибина | 610 мм |
| Висота | 760 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота сидіння | 49 |
| Глибина сидіння | 47 |
| Колір каркаса | дуб |
| Ширина сидіння | 47 |
| Матеріал | тканинна Raven |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 539,20 ₴





