Крісло, оббивка: тканина Noelle 33, колір: темний беж; каркас: метал, колір: кашемір. Профіль ніжки: 20 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | стілець |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Бежевий |
| Колір оббивки | Темно-бежевий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Підстава крісла | Стандартне (4 ніжки) |
| Тип опор | Ніжки |
| Кількість опор | 4 (шт.) |
| Особливості | Наявність спинки, М'яке сидіння |
| Поворотний механізм | Ні |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | метал |
| Обивний матеріал | Тканина |
| Габаритні розміри | |
| Висота сидіння стільця | 520 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 810 мм |
| Ширина | 530 мм |
| Глибина | 570 мм |
| Висота | 810 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Колір | Темно-бежевий |
| Висота сидіння | 52 |
| Глибина сидіння | 46 |
| Колір каркаса | кашемір |
| Ширина сидіння | 53 |
| Матеріал | тканинна Noelle |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 883,20 ₴






