Крісло Betty – ідеальний вибір для людей, які цінують стиль і функціональність. Він ідеально поєднується з сучасними та класичними композиціями, вносячи в кімнату вишуканий дизайн.
- Колір рами: чорний
- Колір оббивки: сірий
- Матеріал рами: метал
- Матеріал оббивки: тканина
- Складання: НІ
Виріб постачається в розібраному стані з докладною інструкцією щодо самозбірка;
Міцна упаковка забезпечує захист під час транспортування.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | крісло |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Наявність підлокітників | Так |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Сірий |
| Колір оббивки | Сірий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір каркасу | Чорний |
| Підстава крісла | Хрестовина без коліщатків |
| Тип опор | Хрестовина з нерухомими опорами |
| Кількість опор | 1 (шт) |
| Колір | Чорний |
| Особливості | Наявність підлокітників, Наявність спинки, М'яке сидіння |
| Поворотний механізм | Так |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас крісла | метал |
| Обивний матеріал | Тканина |
| Габаритні розміри | |
| Висота сидіння стільця | 440 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 830 мм |
| Ширина | 770 мм |
| Глибина | 870 мм |
| Висота | 830 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 651,20 ₴


