
Стіл VALENTINO 180(260)*98 бежевий TAJ MAHAL/кашемір
65 811,20 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: VALENTINOBEK180
+380 (98) 717-60-49
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Розкладний стіл, стільниця: загартоване скло + кераміка Taj Mahal, каркас: метал, колір: глянцевий бежевий / кашемір.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Форма столу | Прямокутний |
| Розкладна стільниця | Так |
| Трансформація столу в журнальний столик | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Бежевий |
| Колір | Бежевий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | стіл обідній |
| Тип кухонного столу | розкладний, розсувний |
| Колір каркасу | Капучіно |
| Регулювання столу | |
| Висота обіднього столу | Ні |
| Розмір стільниці обіднього столу | Так |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 1800 мм |
| Ширина столу | 980 мм |
| Висота столу | 750 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 2600 мм |
| Довжина столу в зрушеному (складеному) стані | 1800 мм |
| Вага | 167.5 кг |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | загартоване скло, Кераміка |
| Каркас, ніжки | метал |
| Користувацькі характеристики | |
| Довжина в розкладеному вигляді | 260 |
| Ширина | 98 |
| Матеріал стільниці | скло гартоване + кераміка |
| Довжина: | 180 |
| Висота | 75 |
| Колір каркаса | кашемір |
| Опція (розкладка) | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 65 811,20 ₴






