Стіл розкладний, стільниця: загартоване скло + кераміка Taj Mahal, каркас: метал, колір: глянцевий бежевий / матовий чорний.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Форма столу | Круглий |
| Розкладна стільниця | Так |
| Трансформація столу в журнальний столик | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Бежевий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | стіл обідній |
| Тип кухонного столу | розкладний, розсувний |
| Колір каркасу | Чорний |
| Регулювання столу | |
| Розмір стільниці обіднього столу | Так |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 1200 мм |
| Ширина столу | 1200 мм |
| Висота столу | 760 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 1600 мм |
| Довжина столу в зрушеному (складеному) стані | 120 мм |
| Вага | 91.5 кг |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | загартоване скло, Кераміка |
| Каркас, ніжки | метал |
| Користувацькі характеристики | |
| Довжина в розкладеному вигляді | 160 |
| Ширина | 120 |
| Матеріал стільниці | скло гартоване + кераміка |
| Довжина: | 120 |
| Висота | 76 |
| Опція (розкладка) | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 43 948,80 ₴







