Журнальний столик, стільниця: МДФ + натуральний шпон, каркас: МДФ + натуральний шпон, колір горіх.
Розміри: 110×60×40 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Форма стільниці | овальна |
| Тип опор | 1 опора |
| Максимально допустиме навантаження | 100 кг |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх |
| Колір | Горіх |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Класичний |
| Колір каркасу | Горіх |
| Матеріал виготовлення столика | |
| Стільниця | МДФ шпонований |
| Каркас, ніжки | МДФ шпонований |
| Габаритні розміри столика | |
| Довжина столика | 1100 мм |
| Глибина столика | 600 мм |
| Висота столика | 400 мм |
| Вага столика | 23.8 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина | 60 |
| Матеріал стільниці | MDF + оклейка натуральна |
| Довжина: | 110 |
| Висота | 40 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 499,20 ₴




