Офісне поворотне крісло з сітки та мембранної тканини, колір бежевий. Оснащене поворотною підставкою для ніг із регулюванням висоти та обертанням на 360°. Каркас із пластику сірого кольору, нейлонові коліщата. Максимальне навантаження - 120 кг.
| Максимальне навантаження | 120 |
| Колір каркасу | світло-сірий |
| Глибина сидіння | 45 |
| Колір | бежевий |
| Матеріал | сітка + мембранна тканина |
| Матеріал каркасу | метал |
| Тип | крісло поворотне |
| Висота | 81-92 |
| Висота сидіння | 42-53 |
| Ширина сидіння | 45 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Колір | Бежевий |
| Наявність спинки | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Тип укомплектованих коліщаток | Нейлонові |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип крісла | Комп'ютерне |
| Наявність підсвічування | Ні |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 55 см |
| Глибина крісла | 55 см |
| Висота з урахуванням спинки | 92 см |
| Висота посадкової частини крісла | 48 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 42 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 53 см |
| Вага крісла | 10 кг |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | пластик, метал |
| Хрестовина | пластик |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 45 см |
| Глибина сидіння | 45 см |
| Ширина спинки | 43 см |
| Висота спинки | 43 см |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Особливості | Підставка для ніг |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота | 81-92 |
| Висота сидіння | 42-53 |
| Колір каркаса | світло-сірий |
| Матеріал | сітка + мембранна тканина |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 315 ₴







