Барний стілець, оббивка: тканина Noelle, колір: капучино 45, каркас: метал, колір: горіх.
| Максимальне навантаження | 120 |
| Колір каркасу | горіх |
| Висота | 91 |
| Ширина | 43 |
| Глибина сидіння | 45 |
| Висота сидіння | 61 |
| Колір | капучино |
| Матеріал | тканина Noelle |
| Матеріал каркасу | метал |
| Тип | напівбарник |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | стілець |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Капучіно |
| Колір оббивки | Капучіно |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір каркасу | Горіх |
| Підстава крісла | Стандартне (4 ніжки) |
| Тип опор | Ніжки |
| Кількість опор | 4 (шт.) |
| Колір | Капучино |
| Особливості | Наявність спинки, М'яке сидіння |
| Поворотний механізм | Ні |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | метал |
| Габаритні розміри | |
| Висота сидіння стільця | 610 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 910 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Глибина | 520 мм |
| Висота | 910 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота сидіння | 61 |
| Глибина сидіння | 45 |
| Матеріал | тканинна Noelle |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 017,60 ₴




