Стильна і сучасна модель від меблевої компанії Signal.
Висота: 97,
Ширина: 44,
Висота (сидіння): 50,
Каркас: Метал,
Колір каркаса: Чорний,
Матеріал крісла: Тканина,
Глибина (сидіння): 44,
Країна виробник: Китай,
Колір: Темно-сірий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | стілець |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Темно-сірий |
| Колір оббивки | Темно-сірий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір каркасу | Чорний |
| Тип опор | Полози |
| Кількість опор | 2 (шт) |
| Колір | Чорний |
| Особливості | Наявність спинки, М'яке сидіння |
| Поворотний механізм | Ні |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | метал |
| Габаритні розміри | |
| Висота сидіння стільця | 500 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 970 мм |
| Ширина | 440 мм |
| Глибина | 650 мм |
| Висота | 970 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Матеріал крісла | Тканина |
| Каркас | Метал |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 503,65 ₴






