Стілець, оббивка: тканина Noelle, каркас: метал, колір: сірий 09 / чорний матовий. Профіль ніжки: d 15-30мм
Сидіння оснащене кишеньковими пружинами.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | стілець |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Наявність підлокітників | Так |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Сірий |
| Колір оббивки | Сірий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір каркасу | Чорний |
| Підстава крісла | Стандартне (4 ніжки) |
| Тип опор | Ніжки |
| Кількість опор | 4 (шт.) |
| Колір | Сірий |
| Особливості | Наявність спинки, М'яке сидіння |
| Поворотний механізм | Ні |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | метал |
| Обивний матеріал | Тканина |
| Габаритні розміри | |
| Висота сидіння стільця | 480 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 800 мм |
| Ширина | 540 мм |
| Глибина | 560 мм |
| Висота | 800 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота сидіння | 48 |
| Глибина сидіння | 50 |
| Ширина сидіння | 50 |
| Матеріал | тканинна Noelle |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 808 ₴






