Журнальний столик, стільниця: загартоване скло + іспанська кераміка Amazonia; каркас: метал, колір: беж мат / кашемір.
Розміри: 50×50×54 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Форма стільниці | овальна |
| Тип опор | 1 опора |
| Колір (відтінок) меблів | Білий мармур |
| Колір | Білий мармур |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Модерн |
| Діаметр | 50 см |
| Колір каркасу | Бежевий |
| Матеріал виготовлення столика | |
| Стільниця | загартоване скло, Кераміка |
| Каркас, ніжки | метал |
| Габаритні розміри столика | |
| Довжина столика | 500 мм |
| Глибина столика | 500 мм |
| Висота столика | 540 мм |
| Вага столика | 13.4 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Матеріал стільниці | скло гартоване + кераміка |
| Висота | 54 |
| Колір каркаса | кашемір |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 766,40 ₴










