Матеріал сидіння: тканина
Матеріал каркасу: металеві ніжки з порошковим покриттям
Колір сидіння: темний беж
Колір каркасу: кашемір
Розмір коробки: 73*62*52 см
.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | стілець |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Наявність підлокітників | Так |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Бежевий |
| Колір оббивки | Темно-бежевий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір каркасу | Бежевий |
| Підстава крісла | Стандартне (4 ніжки) |
| Тип опор | Ніжки |
| Кількість опор | 4 (шт.) |
| Колір | Капучино |
| Особливості | Наявність підлокітників, Наявність спинки, М'яке сидіння |
| Поворотний механізм | Ні |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | метал |
| Обивний матеріал | Тканина |
| Габаритні розміри | |
| Висота сидіння стільця | 490 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 800 мм |
| Ширина | 550 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Висота | 800 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота сидіння | 49 |
| Колір каркаса | кашемір |
| Матеріал крісла | Тканина |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 243,20 ₴








