
Стіл NORMAN CERAMIC 120*90 gold Phoenix глянець/чорний каркас
12 287,60 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: NORMAN120GPH
+380 (98) 717-60-49
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стіл обідній NORMAN CERAMIC 120*90 gold Phoenix глянець/чорний каркас (NORMAN120GPH) : стильна і сучасна модель. Відмінна якість і легкість моделі додасть вашому інтер'єру вишуканості і краси, а екологічно чисті матеріали , з яких виготовлений предмет інтер'єру, буде безпечний для Вас та Ваших рідних .Товар поставляється в оригінальній упаковці з докладною інструкцією і усіма комплектуючими, що дозволяє зібрати його самостійно, без особливих зусиль.
Матеріал стільниці: кераміка 11 мм,
Опція (розкладка): нерозкладний,
Колір каркаса: чорне порошкове покриття
Габарити стільниці: 120*90,
Колір: gold Phoenix глянець,
Кількість місць за столом: 4-6,
Форма: Прямокутна,
Країна виробник: Китай,
Висота: 76,
Ширина: 90,
Довжина: 120
Розміри коробок: 129*97*6,5 см + 114*18,5*15 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Розкладна стільниця | Ні |
| Трансформація столу в журнальний столик | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Світлий мармур |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | стіл обідній |
| Тип кухонного столу | не розкладний |
| Колір каркасу | Чорний |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 1200 мм |
| Ширина столу | 900 мм |
| Висота столу | 770 мм |
| Вага | 45 кг |
| Товщина стільниці | 11 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | Кераміка |
| Каркас, ніжки | метал |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина | 90 |
| Матеріал стільниці | Кераміка |
| Довжина: | 120 |
| Висота | 77 |
| Опція (розкладка) | Нерозкладний |
| Форма | Прямокутне |
| Габарити стільниці | 120-90 |
| Кількість місць за столом | 4-6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 287,60 ₴






