Матеріал: сталь
Розміри:
Довжина - 140 см
Ширина - 70 см
Висота - 76 см
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Матеріал каркасу (опор) | Метал |
| Матеріал стільниці | Метал |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 700 мм |
| Довжина | 1400 мм |
| Висота | 760 мм |
| Тип | Стаціонарний |
| Форма столу | Прямокутний |
| Виробник | Halmar |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 184 ₴











Відправка з 14 червня 2026