Розміри: 140/70/76 см, матеріал: сталь з порошковим покриттям, колір: білий
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Матеріал каркасу (опор) | Метал |
| Матеріал стільниці | Метал |
| Колір | Білий |
| Ширина | 700 мм |
| Довжина | 1400 мм |
| Висота | 760 мм |
| Тип | Стаціонарний |
| Форма столу | Прямокутний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 184 ₴











Відправка з 14 червня 2026