Розміри: 42/51/83/46 см, матеріал: поліпропілен, колір: чорний / натуральний
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Матеріал каркасу (опор) | Поліпропілен |
| Матеріал сидіння | Поліпропілен |
| Матеріал спинки | Поліпропілен |
| Ширина стільця | 42 см |
| Глибина стільця | 51 см |
| Висота сидіння стільця | 46 см |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 83 см |
| Штабельована | Так |
| Наявність подушки | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 210 ₴











Відправка з 14 червня 2026