Садова гойдалка CARMEN сіра/чорна
Ця функціональна та зручна садова гойдалка – чудовий вибір для відпочинку на свіжому повітрі – в саду, на терасі чи на присадибній ділянці. Модель Carmen вирізняється стильним дизайном та практичними функціями, що підвищують комфорт щоденного використання.
Переваги продукту :
- Функція 2-в-1 – завдяки можливості складання сидіння, гойдалку можна легко перетворити на зручне місце для лежання.
- Фіксація положення лежачи - надійний механізм підвищує безпеку під час відпочинку в напівлежачому або лежачому положенні.
- Розсувна москітна сітка - ефективно захищає від комах, забезпечуючи вільний потік повітря.
- М'який матрац і подушки - товсте сидіння та зручні подушки гарантують високий комфорт під час сидіння або лежання.
- Міцний тент – виготовлений з гідрофобного матеріалу, захищає від сонця, легкого дощу та надмірного тепла.
- Чохли для ланцюгів – підвищують безпеку використання та естетичний вигляд гойдалок.
- Металева конструкція - міцний каркас забезпечує стійкість всієї конструкції.
- Універсальне використання - ідеально підходить для саду, тераси та ділянки.
Гойдалка «Кармен» – ідеальне місце для комфортного відпочинку щодня.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип гойдалки | Гойдалка-диван |
| Комплектація навісом | Так |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Основа сидіння | Метал |
| Опора | 4 ніжки |
| Наповнювач м'яких елементів | пінополіуретан (поролон) |
| Матеріал навісу | водонепроникна тканина |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Кількість місць | 3 |
| Оснащення | Тент, Матрац, Подушки, Москітна сітка |
| Особливості | Розкладний, Регулювання нахилу спинки, Водонепроникність тенту |
| Комплектація | |
| Декоративна подушка | 3 шт. |
| Антимоскітна сітка | Так |
| Габаритні розміри гойдалки | |
| Ширина | 2370 мм |
| Глибина | 1500 мм |
| Висота | 2555 мм |
| Вага | 71 кг |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 175 мм |
| Глибина сидіння | 53 мм |
| Ширина спинки | 175 мм |
| Висота спинки | 53 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 23 677 ₴











Відправка з 14 червня 2026