
CARMEN Бежево-чорна сучасна садова гойдалка
23 667 ₴
- Під замовлення
- Код: ME.CARMEN/BZ/T/OGR/HUS
Відправка з 14 червня 2026+380 (98) 717-60-49
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Садова гойдалка CARMEN Бежевий/Чорний
Зручна та практична садова гойдалка, яка ідеально підходить для відпочинку в саду, на терасі чи на присадибній ділянці. Модель Carmen може похвалитися елегантним дизайном з функціональними особливостями, що підвищують щоденний комфорт.
Переваги продукту:
- Функція 2-в-1 - завдяки розкладному сидінню гойдалку можна швидко перетворити на зручне місце для лежання.
- Фіксація положення лежачи - стабільний механізм підвищує безпеку під час відпочинку в напівлежачому та лежачому положенні.
- Розсувна москітна сітка - забезпечує ефективний захист від комах, не обмежуючи при цьому циркуляцію повітря.
- М'який матрац і подушки - товстий наповнювач сидіння та зручні подушки забезпечують високий комфорт як сидячи, так і лежачи.
- Міцний капюшон – виготовлений з гідрофобної тканини, захищає від сонця, легкого дощу та надмірного тепла.
- Кришки ланцюгів – покращують безпеку використання та естетику конструкції.
- Металевий каркас - міцна конструкція гарантує стійкість меблів.
- Універсальне використання - для саду, тераси та ділянки.
Carmen Swing - ідеальний простір для щоденного відпочинку.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип гойдалки | Гойдалка-диван |
| Комплектація навісом | Так |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Основа сидіння | Метал |
| Опора | 4 ніжки |
| Наповнювач м'яких елементів | пінополіуретан (поролон) |
| Матеріал навісу | водонепроникна тканина |
| Стан | Новий |
| Колір | Бежевий |
| Кількість місць | 3 |
| Оснащення | Тент, Матрац, Подушки, Москітна сітка |
| Особливості | Розкладний, Регулювання нахилу спинки, Водонепроникність тенту |
| Комплектація | |
| Декоративна подушка | 5 шт. |
| Антимоскітна сітка | Так |
| Габаритні розміри гойдалки | |
| Ширина | 2370 мм |
| Глибина | 150 мм |
| Висота | 2555 мм |
| Вага | 71 кг |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 1750 мм |
| Глибина сидіння | 530 мм |
| Ширина спинки | 1750 мм |
| Висота спинки | 530 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 23 667 ₴









